Etap43 Psikoteknik Kütahya Değerlendirme Merkezi
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0530 340 52 43

page-banner

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

ETAP43 PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZİ HİZMETİNİZE GİRMİŞTİR.

Kütahya' da 14 Yıldır hizmet veren Etap43 Sürücü Kurslarımıza, PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZİ miz Sizlerin hizmetine sunmanın hakli gururunu yaşamaktayız. 

Son model Psikoteknik Test Cihazımız, Pisikoloğumuz ve Eğitmenlerimiz ile günümüzde hemen her yerde talep edilen Pisikoteknik Yeterlilik Belgenizi, Sağlık Bakanlığı onayı ile kısa sürede her yerde geçerli olacak şekilde eğitimi ve sağlık testini geçen herkese vermekteyiz. 

Bilindiği gibi Türkiye' de artan trafik yoğunluğun yanında istemeden de olsa acı kaza haberlerini her gün duymaktayız. Üstelik kazaların önemli bir kısmı okul ve iş yeri servis araçları gibi toplu taşıma araçlarının dâhil olduğu kazalardan meydene gelmektedir. Yaşanan can ve mal kayıplarını önlemek adına alınan en önemli tedbirlerden biri de PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME TESTLERİ olmaktadır. Psikoteknik değerlendirme testi, ana olarak ‘ticari araç sürücüleri’, ‘yeni mevzuata göre iki yıllık stajyerlik döneminde 75 puana varan ehliyet sahipleri’ ve ‘alkollü araç kullanım sonrası ehliyetine el konulan sürücüler’ için uygulanan zorunlu testlerdir. Bu testlerle sürücülerin güvenli araç kullanmalarını sağlayan zihinsel ve psikomotor yetenekleri, tutum davranış, alışkanlık ve kişilik özellikleri saptanmaya çalışılır.

Bu doğrultuda biz Etap43 Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak PSİKOTEKNİK EĞİTİMİNİN insanın hayatı ile direkt olarak ilişkili olduğunu biliyor ve ciddiye alıyoruz. Ülkemizde henüz yeni yaygınlaşmakta olan bu alanda yetkin psikolog kadromuzla ve sektörün ihtiyaçlarına en uyun hizmeti sunacak, Psikoloğumuz, Son Model Psikoteknik Test Cihazımız, Güler Yüzlü personel ve Eğitmenlerimiz ile dün, bugün ve yarın hep eğitim ile yanınızdayız.

Teşekkürler...

KÜTAHYALI' LARIN Etap43 Psikoteknik Değerlendirme Merkezi