Etap43 Psikoteknik Kütahya Değerlendirme Merkezi
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0530 340 52 43

page-banner

HİZMET DETAY

Psikoteknik Cihazı

Psikoteknik Cihazı

etap43 Psikoteknik Test Cihazı

Kütahya Psikoteknik Merkezimizde kullanılan Psikoteknik Test Cihazı, bilgisayar tabanlı bir cihaz olup ölçme ve değerlendirme yapabilen yazılım ve donanıma sahiptir. Türkiye’de üretimi yapılan Psikoteknik Test Cihazı aslında bir simülasyon cihazıdır.

Dokunmatik ekran ve kalemi bulunan cihazın kullanımı ile ilgili ön bilgi ve deneme psikolog ile yapılmaktadır. Teste giren her kişi Webcam ile görüntülenmekte, fotoğrafı rastgele üç bilinmeyen zamanda çekilmekte, çekilen fotoğrafın rapor nüshasına çekim zamanı ve tarihi ile basılmaktadır. Bilgisayar aşinalığınız olmasa da yazılı ve sesli yönergelerle Etap43 Psikoteknik Değerlendirme Merkezinde işiniz kolaylaşmaktadır.

Öncelikle belirtmek gerekir ki Kütahya Psikoteknik değerlendirmesi bir sınav değildir.Yani Psikoteknik belgesi almaya geldiğinizde sınava girip soru çözmezsiniz.

Yeni Normlarla birlikte 12 (adet) testten oluşan sürücünün psikomotor ve çeşitli becerilerini test eden bir değerlendirme biçimidir.

Kütahya Psikoteknik Testin sonucu test bitiminde olumlu yada olumsuz olarak tarafınıza iletilmektedir.Geriye sadece onay kısmı kalır.Belgeleriniz onaylandıktan sonra tarafınıza teslim edilir.

Etap43 Psikoteknik Değerlendirme Merkezi her zaman hizmetinizdedir.


ETİKETLER: Psikoteknik Test Cihazı , Psikoteknik Cihazı , Psikoteknik Belgesi , Psikoteknik Simülasyon Cihazı ,